top of page
Pink Card
Basket of Flowers
Heart Shaped Balloons

איך לקנות מתנה ולהישאר בחיים?
מדריך ב 10 צעדים

לתת מתנה זה...
לחדש, לומר תודה, לבקש סליחה, להראות שאכפת, לקלוע בול לטעם, להזכיר אירוע מפעם, להביע משהו אישי, לפנק, לקרב, להפתיע, לרגש

לבחור מתנה זה...
מסובך .. ועכשיו יותר מתמיד, בעקבות מגפת הקורונה, קניית מתנות ותכשיטים נעשתה מאתגרת במיוחד. גם אצלנו ב'ליאור עיצובים' אנחנו נתקלים שוב ושוב בלקוחות שהולכים לאיבוד בדרך.
בדיוק בזמן, האתר החדש שלנו עומד לרשותכם עם שירות משלוחים עד הבית וייעוץ טלפוני אישי!

אז איך מתחילים? אספנו בשבילכם 10 צעדים פשוטים

 • דע לפני מי אתה עומד
  הצעד הראשון בדרך למציאת המתנה המושלמת הוא לשים לב מי המקבל/ת? האם זו מתנה לאשתך? לבעלך? לאמא? אולי לבוס או לגננת? ​ זהו בירור מקדמי חשוב משום שהוא למעשה הסינון הראשוני. המתנה צריכה להיות מתאימה גם לזהות האדם וכן לטיב היחסים של הנותן והמקבל. אם הקנייה נעשית באינטרנט הפרט הזה יסייע לכם להתמקד בתכשיט שאתם מחפשים. ואם היה נעשית בטלפון או בחנות, זה יאפשר לנציג/ת המכירות לכוון אתכם למתנה מתאימה.
 • התאמה אישית
  הצד השני והחשוב לא פחות הוא לוודא שהמתנה מתאימה למקבל. לשם כך יש לברר מראש פרטים אישיים. אספנו עבורכם 3 נקודות שכדאי להתמקד בהן: ​ 💗 גיל- הגיל של המקבל/ת הוא פקטור משמעותי בעיקר בבחירת תכשיטים. לעתים קרובות לנשים בטווח גילאים מסוים יש טעם משותף. לדוגמה, לרוב נערות יעדיפו תכשיטים עדינים ואילו נשים מבוגרות יותר יעדיפו תכשיטים עם יותר נוכחות. 💗גוונים - גוון העור, העיניים או השיער עשוי גם הוא להשפיע על בחירת התכשיט. למשל, לנערה עם עיניים ירוקות אפשר לקנות שרשרת עם תליון ירוק שתתאים להן. 💗סגנון שיער- גם סוג השיער קשור לבחירת התכשיט. לדוגמה, לעתים בחורות עם שיער מתולתל לא ירצו עגילים צמודים משום שלא רואים אותם. ​ כמובן שאלו רק קווים כלליים אך לכל אישה יש טעם אישי והעדפות משלה. על כך בצעד הבא.
 • סגנון
  כדי להבין מה הסגנון וההעדפות האישיות של המקבלת כדאי לערוך בירור מקדים. לשם כך אפשר לבדוק אילו תכשיטים היא עונדת בדרך כלל, מה יש לה בבית או להתייעץ עם חברה קרובה. גם כאן בחרנו עבורכם 3 נקודות מרכזיות שיסייעו לכם להתמקד בבירור ההעדפות: ​ 💗כסף/זהב- לנשים רבות יש העדפה ברורה והן מתמקדות בגוון אחד של תכשיטים ולכן אם מדובר באשה של 'כסף' ניתן לשלול מראש את התכשיטים שהם בצבע זהב. בנוסף, יש נשים שסובלות מרגישות לחומרים שונים (בעיקר כשמדובר בעגילים) ולכן עונדות תכשיטים שעשויים מחומר מסוים. זהו פרט חשוב שכדאי לברר מראש. כמובן שלכל כלל יש יוצא מן הכלל ויש נשים שאוהבות לשלב בין כסף לזהב או לענוד אותם לסירוגין. 💗סטים- גברים רבים בוחרים לקנות סטים. לדוגמה: שרשרת ועגילים תואמים. גם אצלנו בליאור עיצובים יש מגוון של סטים מקסימים מכל הסוגים. היתרון של סט הוא שזו מתנה מרשימה שמעידה על השקעה. החיסרון, הוא שלא כל הנשים אוהבת סטים תואמים. הטיפ שלנו- לנסות לראות אם יש לה סטים בבית שהיא אוהבת?אם לא עדיין אנחנו ממליצים לקנות סט אבל הוא לא חייב להיות מורכב מפריטים תואמים ואפשר לשלב בין סוגים שונים. לפעמים שרשרת יוקרתית תשתלב יפה עם עגילים או צמיד עדינים יותר. 💗מידות: הגודל של התכשיט גם הוא תלוי במידה רבה בהעדפה של האישה. יש נשים שיעדיפו שרשראות קצרות או דווקא ארוכות. יש נשים שמעדיפות עגילים צמודים או תלויים. בנוסף, לכל אישה יש מידות משלה לתכשיטים. דבר זה משמעותי בעיקר בקניית טבעות וצמידים. אצלנו ב'ליאור עיצובים' אנחנו גם יצרני תכשיטים כך שגם לאחר הקנייה לרוב ניתן לעשות התאמת מידות בחנות המפעל באופן אישי. אם יש לכם חשש בנוגע למידה, כדאי לברר מראש עם יועצ/ת המכירות אם ניתן לעשות התאמה לאותו פריט.
 • מטרה
  צעד חשוב נוסף הוא לברר עבור מה המתנה. האם מדובר ביום הולדת? יום נישואין? האירוע עשוי להשפיע על רמת ההשקעה במתנה. אם מדובר במתנה יומיומית מספיק לקנות משהו פשוט ומתוק ואם היא נועדה לציין יום מיוחד אולי כדאי לחשוב על משהו אישי ומושקע יותר.
 • הפרטים הקטנים
  בקניית תכשיטים תמיד כדאי לשים לב לפרטים הקטנים אבל כשקונים תכשיטים באינטרנט זה חשוב במיוחד. אצלנו באתר תוכלו לראות מפרט של כל תכשיט שבו מפורטות המידות של כל תכשיט והחומר ממנו הוא עשוי.
 • אנחנו איתך
  תכשיטים הם דבר עדין ויקר ולעתים קרובות הם בעלי ערך סנטימנטלי ולכן איכות החומרים ואמינות השירות הם שיקולים משמעותיים בקניית תכשיט במתנה. חשוב לקנות ממישהו שאפשר לסמוך עליו! אמנם האתר של 'ליאור עיצובים' הוא חדש אבל אנחנו פה כבר הרבה זמן ולא הולכים לשום מקום. ניתן למצוא אותנו באחד הסניפים בשהם, גבעת שמואל, ראש העין ובחנות המפעל באלקנה. בנוסף, אנחנו זמינים לשירותכם לבירור והתייעצות: 0587404202
 • תכנון מראש
  אחרי הבירורים המקדימים הדרושים להתאמת המתנה חשוב להזכיר שבקניית מתנות ובעיקר באינטרנט חשוב להתארגן בזמן. שירות המשלוחים שלנו נע בין 1-14 ימי עסקים, תלוי במען. תכנון מראש יאפשר לכם לקנות מתנה בלי לחץ, בנחת ובשיקול דעת.
 • גורם ההפתעה
  הרבה פעמים הלקוחות שלנו רוצים לשמור על המתנה בסוד ולהפתיע את המקבל/ת. כשהקנייה נעשית באמצעות משלוח כדאי לשים לב שהוא יגיע בשעה שאתם נמצאים בבית על מנת שההפתעה לא תתקלקל. תיאום איתנו לצלוח את המשימה. לדוגמה, אחד הלקוחות שלנו אמר לנו מראש שכשנתקשר אליו הוא עשוי להיות ליד אשתו ולכן תיאמנו אתו שכשנגיד לו לצאת לקבל את המשלוח הוא יענה "זו טעות" כדי לא לעורר חשד וכך ההפתעה נשמרה.
 • רגע האמת
  את המתנות שבחרתם אנחנו דואגים לעצב, לסדר ולעטוף כדי שהמקבלת תרגיש את ההשקעה שלכם. אבל באמת... זה הכל תלוי בכם. הגשת המתנה היא לא פחות חשובה מהמתנה עצמה. תקדישו זמן לכתוב משהו אישי, לומר משהו, להסתכל בעיניים ואולי דווקא תרצו להשאיר במקום מפתיע.. העיקר שתקדישו חשיבה גם לזה ושימו לב שאתם בוחרים ברגע מתאים.
 • הכי חשוב
  הטיפ האחרון והחשוב ביותר בבחירת מתנה הוא סוד.. ​ נשים הכי הכי אוהבות... ​ להחליף! ​ אז אם אחרי שניסיתם למצוא את המתנה המושלמת אתם עדיין מתלבטים.. כדאי פשוט לבחור מתנה שתראה השקעה ומחשבה. כל מתנה כזאת תשמח ותרגש וגם אם היא לא תתאים לה בדיוק, יש 14 ימי עסקים להחלפה. ​ אתם את שלכם עשיתם.
bottom of page